Opel Mokka
130 Turbo AT8 Ultimate | Camera | Dodehoekdetectie | Massage | Adaptieve Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 23.400,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.400,-
LEASEPRIJS: € 324,10 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.932,88 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Mokka |
|---|---|
| Uitvoering: | 130 Turbo AT8 Ultimate | Camera | Dodehoekdetectie | Massage | Adaptieve Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 maart 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 54.845 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 324,10 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.400,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HNT-93-T |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.195 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.740 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 18" Lichtmetalen velgen, in Bi-Color
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- Carbon Black
- dimlichten automatisch
- Donker getinte ramen achter
- glans exterieur delen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- Bestuurdersstoel met massagefunctie
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- alcantara bekleding
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch voor bestuurdersstoel
- hemelbekleding donker
- keyless start
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- cruise control adaptief en stuurhulp
- dodehoek detectie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overige
- RDW-leges